A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Omán - Diskuze

Původní dotaz

Oman

25.05.2009 09:02:21 | Patina
Patina
Ahojte, viem že nie som v správnej téme :-? , ale chcela by som Vás poprosiť, či niekto bola v tomto Sultanáte /napr.na výlete/. Ako tam je, oplatí sa vidieť ? A aké sú vstupné formality /viza.../. Ďakujem za rady, Patina.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 13:16 109.164.78.***
Re:  

Omlouvám se, s českými ne z českými.. :-D

Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 13:15 109.164.78.***
Re:  

Létáme z českými i slovenskými CK.. právě loni, jsme letěli do Ománu z BV a letadlo z Prahy mělo mezipřistání právě v Bratislavě , teď už se asi létá i přímo z Prahy.. pro nás je lepší létat z BV než z Prahy.. a tady byla otázka, zda mají letět z BV nebo z Vídně..

Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 12:20 46.33.96.***
Re:  

Můžu se zeptat,to létáte bez českých cestovek?Protože přes CK se už lítá z Prahy přímo.

Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 08:47 109.164.78.***
Re:  

Ještě doplním a upozorňuji, že je to opravdu daleko na cestu takovým letadlem. .ale jak píšu, nám to až tak nevadilo..každý to ale snáší jinak..
A navíc, Omán stál za to.. 8-)

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 19:40 109.164.78.***
Re:  

Letěli jsme přes Hydrotour z BV..cesta tam super.. na tu dálku, zpět to bylo horší.. měli jsme mezipřistání v Rumunsku.. takže se cesta protáhla na cca 9 hodin.. museli dotankovat.. ale mezipřistání probíhalo tak, že jsme nemuseli vysedat, jen tankovali... když budete s přestupem v Doha, tak vás vyhodí z letadla.. já byla celkem spokojená s cesto "přímo"

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 17:36 85.237.234.***

Ahojte. Prosím o radu. V januari sa chystame do Omán - Fanar hotel v Salalah. Nevieme sa rozhodnut, ci ist so Saturom z Viedne s prestupom v Dohe, alebo s Hydrotourom z Bratislavy bez medzipristátia. Sme od Kosíc. Akú skúsenost máte vy s cestovaním? :-) :-) :-[ =-O

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 17:27 85.237.234.***
Neregistrovaný uživatel
27.07.2018 14:33 80.188.211.***
Re: Lenka Juweira  

Moc děkuji za koment, to je super,hned se těším mnohem víc :-) Jsem ráda, že se vám líbilo, nám se bude určitě také. Za rady a popis jsem vděčná, jsem člověk, co toho musí co nejvíce vědět ;-) Děkuji za přání i vám přeji krásné léto 8-) Lenka

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.07.2018 20:05 37.188.135.***
Re: Lenka Juweira  

Ahojky,střevních potíží se vůbec nemusíte obávat.Bylii jsme v Juweiiře 3krát a ani jeden den jsme neměli potíže.Hotel je příjemný,pokoje prostorné.Je tam lednička,kávovar /čaj,cukr,káva,smetana v prášku-každý den doplňují/.Postele jsou obrovské a velmi pohodlné.Balkony s výhledem buď na moře e nebo na záliv/obojí krásné /.Strava je nejlepší ze všech 3hotelů,které máte pod AI a můžete je střídat.Doporučuji chodit na pláž k hotelu Rotana/přes malý most/ a rovněž k bazénu/je tam jeden velký a druhý menší s teplou vodou/.Lahvinku jsme měli vždycky v kufru,přelitou do plast.láhve /hmotnost kufru/.Balenou vodu dávají každý den na pokoj /1malá voda na osobu/.Hezky si dovču užijte,pro nás to bylo nejkrásnější místo / a že máme naježděno/ 8-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2018 22:18 80.188.211.***
Lenka Juweira  

Ahojky,prosím jak je to se střevními potížemi? Letíme v říjnu a nemám ponětí, na co se mám připravit. Moc se bojím, v Tunisu jsem na tom byla moooc špatně a to jsem dodržovala nejpřísnější higienu. Jinak jsem četla, že se nesmí vyvážet alkohol, mysleli jsme, že bychom si vzali lahvinku něčeho tvrdého s sebou. Jinak se těším a už jsem toho od vás navstřebala spoustu. Velké díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu