A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Omán - Diskuze

Původní dotaz

Al Fanar

09.04.2017 16:30:32 | zdenka bos
zdenka bos
Byl jste někdo v tomto hotelu ? Napište nám své dojmy jaké jsou pláže, jídlo a okolí.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zdenka bos 07.05.2017 09:01
Re: Al Fanar  

Co se týká toho jídla, tak určitě jsem nemyslela to, že se cpeme celý den :-D. Jen jak jsem všude v recenzích četla / i z nabídky ck /, že inclusive znamená jídlo 3x denně / podle mě je to PP /. Např. i v Egyptě, ale i jinde v all bývá v nabídce vždy něco mezi jídly, navíc i zmrzlina, pizza atd.Třeba u toho Fanaru jsem četla, že v baru na pláži jsou jen nápoje, proto jsem se na to ptala.
A zase u těch výletů jste mě překvapil, protože po nedalekém okolí Salalahu máme naplánované výlety, které určitě budou zajímavé. Nechceme jen ležet na pláži, i když věřím, že je úžasná.

Neregistrovaný uživatel
06.05.2017 15:09 78.157.166.***

Ještě poznámka - je tam omezení na alkohol. V určité hodiny přes den se nepodává - vždy vypsáno u baru.

Neregistrovaný uživatel
06.05.2017 15:07 78.157.166.***

Co se týče auta, tak to jsme neměli. Ale stojí plus mínus 1300 kč na den. Popravdě tam není kam na výlet. Nebo tedy ani dle průvodce nic atraktivního nenajdete.
Celý Salalah je v duchu kadidla ( trhy, muzea.. ) a jinak jedna zajímavá mešita a město.
My brali jako prioritu neskutečně krásný ocean a pobyt u něj.
Ovšem každý to má jinak.
A co se týče stravy, tak nerozumím otázce. Píšete úroveň ve srovnání s Egyptem, ovšem jakým Egyptem? Tam se můžeme pohybovat od katastrofických hotelů až po vyhlášené pětky, které jsou možná na úrovni Al Fanaru. Dovoluji si tvrdit že jsem slušný znalec egyptských hotelů a umím porovnat standard. Ve Fanar - třikrát denně jídlo je jako všude jinde .
Tedy do 10 hod snídaně, pak otevírali restaurace ve 12 hod až do 15 hod.
My tedy chodili na pláži. Tam byly normálně bufetové obědy . Šli jsme něco ve 12 zakousnout, pak ještě jednou o půl třetí na zmrzlinu, zákusek, kafe, někdy salát i maso ..
No a pak večeře. Celý den u bazénu něco k zakousnutí ( sendviče apod ) To jako by jste chtěli jíst non stop od rána do večera ? . :-) :-) Bary s pitím byly pořád..
Oproti i těm lepším hotelům v Egyptu má hotel navrch asi ve všem
a to i co se týče personálu.
Naprosto profesionální, neotravný, tichý. Sklidí ze stolu, ani si toho nevšimnete a nikoho nenapadne že by požadoval jakýmkoliv náznakem bakšiš. A jedná se o naprosto bezpečnou lokalitu...

zdenka bos 06.05.2017 06:50

Mám načtené všechny recenze, co jsem našla, ale chci se ještě zeptat. Půjčovali jste si tam auto, protože my to plánujeme na výlety.Jinak výlety od cestovek jsou hodně předražené. Al inclusive jídlo je jen 3x denně ? A nic mezi tím ?To mě právě v recenzích překvapilo, čekala jsem něco na vyšší úrovni než třeba Egypt.
My bychom letěli jedině z Katowic, máme to nejblíže, takže Itaka :-)

Neregistrovaný uživatel
05.05.2017 17:28 78.157.166.***

když tak koukněte na FCB petr noid.. je tam fotogalerie..

Neregistrovaný uživatel
05.05.2017 17:25 78.157.166.***

Tak letěli jsme s Fischerem a z Bratislavy - od 10 ,3 2017..máme to blíže. Pobyt klasicky 9 dní, 7 nocí, což je tam na místě plných 7 dní pobytu. Let přes Dubaj - FlyDubai.. Letěli bychom raději z Katowi, neboť to je o cca 3,5 tis na osobu levnější, ale tam je to o den méně a cyklus středa - středa. My potřebovali od pátku do soboty kvůli prázdninám.. Hotel naprosto dokonalý ( nejsme žádní začátečníci ) a nový - otevřeno 2015. Jedna z výhod je volně dostupné jízdní kola - prostě jsou stanoviště, kde si jej zapůjčíte a na druhém konci komplexu je někam odložíte. Celý areál, kde je několik hotelů ( Rotana apod .. ) jsme projeli a za jednu projížďku cik cak najeli 9 km.. P/láž je nejlepší na otevřeném oceánu ( ne v zátoce ). Ta stejně patří Al Fanaru, takže tam máte i svoji restauraci a bar. Jinak jsou samozřejmostí veškeré služby jako výměna ručníků apod... Jako zážitek je to něco, co překonalo očekávání. Pobřeží s oceánem - bílý písek... Pohádka...

zdenka bos 05.05.2017 05:34

Zdravím, to je fajn, že se někdo konečně ozval :-D
Chtěli bychom tam jet bud v listopadu nebo zkraje příštího roku. Odkud jste letěli, od jaké cestovky a jak dlouho?

Neregistrovaný uživatel
04.05.2017 20:44 78.157.166.***

Ahoj. Ano, teď jsme tam byli. Prostě pohádka... Úžasné dlouhé pláže s bílým pískem ... jdete třeba 2 km a koupete se sami .. Skvělé služby, tichý a profesionální personál... jídlo výborné. Záýitek. Pojedeme znovu..

• Anonym (3)
zdenka bos 09.04.2017 17:30
Al Fanar  

Byl jste někdo v tomto hotelu ? Napište nám své dojmy jaké jsou pláže, jídlo a okolí.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu